Parkpilot - výroba překážek, skateparků a bikeparků

PARKPILOT působí na trhu od roku 2004. Naším hlavním cílem je vytvářet co nejlepší podmínky pro rozvoj freestylových sportů, mezi mládeží i dospělými stále populárnější volnočasové aktivity. Během let našeho fungování jsme přinesli nové možnosti sportovního vyžití do desítek měst a obcí po celé ČR. Při naší práci těžíme z více než dvacetiletých jezdeckých i stavitelských zkušeností a jsme velmi hrdi na to, že naše skateparky patří k nejoblíbenějším jak mezi začátečníky, tak mezi zkušenými profesionály.

Ke každému novému projektu přistupujeme s maximální pečlivostí a rozvahou. Kvalitní park se vždy stane doslova druhým domovem desítek mladých sportovců, jeho stavba je tedy věcí nanejvýš důležitou a zodpovědnou. Poskytnutí té správné zábavy, která je „in“ mezi mládeží může pozitivně ovlivnit cestu mladého člověka v problematickém věku a ukázat mu ten správný cíl.

Our services

Vizualizace a návrhy skateparků

Bez 3d vizualizace se dnes neobejde téměř žádná stavba a pro nový skatepark to platí dvojnásob. Návrh funkčního skateparku nebo sestavy překážek je práce pro zkušeného designéra s jezdeckými zkušenostmi. Ostrašujícím příkladem bývají skateparky sestavené laikem z nějakého katalogu. Proto Vám navrhneme skatepark zcela zdarma s využitím profesionálního konstrukčního programu a zejména našich mnohaletých jezdeckých i stavitelských zkušeností.

Výroba, dodávka a montáž překážek

Dodáváme překážky pro indor i outdor skateparky a bikeparky. Dále pak speciální překážky a tratě pro jednorázové akce a závody. U největších českých městských závodů ve freestyle MTB, slopestyle v Písku a Prague Down Town byl právě PARKPILOT

Rekonstrukce a opravy skateparků

Každý skatepark potřebuje údržbu a opravy, některé již jsou vyloženě nebezpečné nebo nesplňují normy pro veřejný provoz. Některé, zejména starší překážky jsou dokonce nepoužitelné již od samého počátku a žádná oprava je nezachrání. Zhodnotíme stav a navrhneme řešení, či rovnou rozpočet.