Venkovní skateparky

Skatepark Bohumín

Skatepark v Bohumíně má novou asfaltovou plochu jejíž využitelná délka se blíží 50. metrům. Šířka je 18m. Jde o univerzální sestavu překážek která pamatuje nejen na skateboarding a BMX, na své si přijdou i freestyle koloběžky, které mají poslední dobou početní převahu.


Skatepark Hlinsko

40 m dlouhá plocha je téměř ideální pro pokročilejší BMX park. 2,5 m vysoký rozjezdový bank dovoluje nabrat dostatek rychlosti na velký funbox a po dopadu ji ještě využít na 4 m vysokém wallridu. Nechybí tu 4m široká spina ani streetová sekce.


Skatepark Uherský Brod

Sestava překážek do skateparku v Uherském Brodě je náhradou za staré dřevěné překážky s překližkovým povrchem. Pěkná betonová plocha je 45 metrů dlouhá a 15 m široká.


Pumptrack Lázně Bělohrad

Krásný asfaltový pumptrack firmy DIRTYPARKS jsme vybavili dvěma protilehlými rádiusy výšky 1,8 m o šířce 4 m.


Miniskatepark Helvíkovice

Plocha pro tento miniskatepark má velikost pouhých 25 x 8 m. Překážky jsou vyladěné hlavně pro freestyle koloběžky, které mají ve vsi drtivou převahu. Zajímavostí je boulderingová stěna která slouží zároveň jako protihluková zábrana.


Skatepark Jaroměř

Malý, ale pěkný skatepark v Jaroměři s betonovou plochou 30 x 10 m. Překážky jsou s odolným pojezdovým povrchem skatesmart, který výhradně používáme pro venkovní instalace.


Skatepark a work-out Radonice

Skatepark v obci Radonice na severovýchodě Prahy má menší překážky a je vhodný spíše pro začátečníky a děti na freestyle koloběžkách. Pro větší univerzálnost je doplněn malým work-outem.


Skatepark Nový Bor

Ve skateparku v Novém Boru byly dřevěné překážky nahrazeny novými s ocelovou konstrukcí a povrchem skatesmart, nevýhodou je asfaltová plocha nevalné kvality na čemž se podepsala i porucha vodovodu, který vede pod ní. Sestava překážek na ploše 35 x 20 m se skládá z rádiusů a banků rúzné výšky i poloměru, je zde i wallride, funbox, spina a 1/2 pyramida s bednou a railem.


Skatepark Boršice

Malý skatepark v Boršicích vznikl na asfaltové ploše vedle fotbalového stadionu. Umístění skateparku v blízkosti ostatních sportovišť je mnohem lepší řešení, než vyloučená lokalita, kde se jen velmi těžko lze ubránit vandalizmu.


Skatepark Praha 5, Smíchov

Letitý skatepark na Smíchově na břehu Vltavy byl nahrazen novým. Opravená plocha má rozměr 28 x 20 m. Součástí je minirampa široká 8m. Najdeme zde překážky ideální pro in-line brusle a BMX kola