Venkovní skateparky

Skatepark Prostějov

Oprava asfaltové plochy a výměna překážek ve skateparku v Prostějově přilákala řadu vynikajících jezdců k natočení nového videa. Skatepark je co nejvíce univerzální, svoje si zde najdou dokonce i bruslaři.


Pump-park Tuřany

Kombinaci asfaltového pumptracku a skateparkových překážek nazval Tomáš Kudrnáč, který je autorem projektu tohoto krásného sportoviště "Pump-park". 


Skatepark Kostelec nad Orlicí

Nový skatepark na betonové ploše 26 x 26 m. je vylepšenou modifikací již zaniklého oblíbeného dřevěného skateparku v bývalých kasárnách


Skatepark Písečná

Skatepark v Písečné nedaleko Žamberka má základní betonovou desku o rozměrech 23x10m a univerzální sestavu překážek. Nachází se v centru obce vedle koupaliště.


Skatepark Bohumín

Skatepark v Bohumíně má novou asfaltovou plochu jejíž využitelná délka se blíží 50. metrům. Šířka je 18m. Jde o univerzální sestavu překážek která pamatuje nejen na skateboarding a BMX, na své si přijdou i freestyle koloběžky, které mají poslední dobou početní převahu.


Skatepark Hlinsko

40 m dlouhá plocha je téměř ideální pro pokročilejší BMX park. 2,5 m vysoký rozjezdový bank dovoluje nabrat dostatek rychlosti na velký funbox a po dopadu ji ještě využít na 4 m vysokém wallridu. Nechybí tu 4m široká spina ani streetová sekce.


Skatepark Uherský Brod

Sestava překážek do skateparku v Uherském Brodě je náhradou za staré dřevěné překážky s překližkovým povrchem. Pěkná betonová plocha je 45 metrů dlouhá a 15 m široká.


Pumptrack Lázně Bělohrad

Krásný asfaltový pumptrack firmy DIRTYPARKS jsme vybavili dvěma protilehlými rádiusy výšky 1,8 m o šířce 4 m.


Miniskatepark Helvíkovice

Plocha pro tento miniskatepark má velikost pouhých 25 x 8 m. Překážky jsou vyladěné hlavně pro freestyle koloběžky, které mají ve vsi drtivou převahu. Zajímavostí je boulderingová stěna která slouží zároveň jako protihluková zábrana.


Skatepark Jaroměř

Malý, ale pěkný skatepark v Jaroměři s betonovou plochou 30 x 10 m. Překážky jsou s odolným pojezdovým povrchem skatesmart, který výhradně používáme pro venkovní instalace.


Připoj se k nám